phone EST +372 555 22 153     RUS +372 55 678 042
e-mail estofeta1[at]gmail.com
foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
  • Russian
  • Eesti
  • English

block
Esileht » Tööde tüübid

Kõrgtõhus katuste puhastamine veejoaga kõrge rõhu all, kuni 400 bar. Võimas veejuga eemaldab mustuse ning tihtipeale lubab vältida ümbritsevat keskkonda kahjustavate keemiliste puhastusvahendite kasutamist.

Kõrge rõhu all pesemise käigus eemalduvad pinnalt mustus, sammal ja muud liiki mustused. Taolise puhastuse objektideks võivad olla katused, fassaadid, kõnniteed, tänavakivid, terassid, vihmaveerennid jms.

Sellise puhastamise eesmärgiks on katustele, fassaatidele ja muudele pindadele pikema eluea endmine ning töödeldavate pindadele parema väljanägemise andmine. Töö käigus eemaldatakse katuse pinnalt kõrgrõhu pesuri abil mustus ja sammal, mis rikuvad katuse kattematerjali ning maja konstruktsiooni.

 

Katuse puhastamine garanteerib:

* Pinna sügavat puhastust

* Välisilme parandust

* Pinna eluea pikendust

 

Tänu uuenduslikele tehnoloogiatele puhastatakse katused kiiresti ja hästi.

 

Fassaadide puhastamine

Paigutame enda kõrgrõhu pesurid juhtivateks oma valdkonnas. Kahjuliku keemia kasutamine jääb minevikku. Rõhk ja vee temperatuur, astmevaba sageduse reguleerimine ning pöörleva otsiku pöörlemine lubavad hakkama saada ükskõik millise puhastusülesandega. Te ei kahjusta pinda, olenemata selle materjalist, milleks võivad olla vahtpolüsterool (termoisoleerivad fassaadid), metall, klaas, liivakivi, krohv, telliskivi või väga tugev betoon.

 

Katuste värvimine

Katuse värvimine meie toodetega on väga tõhus ja säästlik viis vana katuse muutmiseks modernseks katteks ning katuse välisilme parandamiseks.

 

Katuste värvimine ja nanotehnoloogiad

Kasutame värvmaterjale, et luua veekindlaid, isepuhastuvaid ja energiasäästlikke pindu katustel, fassaadidel ja muudel ehituskonstruktsioonidel ja toodetel.

Materjalid on loodud kasutades nanotehnoloogiaid, mis kindlustab nende eeliseid kõikide tavaliste värvide ees (parem sidusus pinnaga, elastsus, värvi säilimine, vastupidavus ebasoodsate atmosfääride ja ilmastiku nähtuste mõjutuste suhtes).

Kogu toodang, mis on välja töötatud ja mida toodetakse, on tunnustatud «Lillega», EL-i keskkonnasõbralikkuse märgiga, ning omab sertifikaate DIN EN ISO 9001 ja DIN EN ISO 14001 (ökoloogiline vastavus), mis kinnitab nii tehase kui ka selle toodangu täielikku vastavust keskkonna ja tervise ohutuse kõikidele normidele ja reeglitele.

 

Kõnniteede puhastamine

Tänavakivide puhastamine ja värvimine

Tegu on hermetiseeriva värviga. See on spetsiaalselt välja töötatud imenduvate pindade, poorsete betoonist pindade, paekivi ja klinker telliskivi värvimiseks ning töötlemiseks vaba õhu käes.

Toode on loodud kasutades uusimaid tehnoloogiaid (kaasaarvatud pigmendid) ning tänu unikaalsele tööstusprotsessile on omandanud varasemalt saavutamatuid omadusi nagu suurepärane pinda imendumine, intensiivne haakumine pinnaga, kõrge vastupidavus kulumise suhtes, kõrgem UV-stabiilsus, lisaks vastupidavus nafta toodete, vee ja aluselise kodukeemia suhtes. On saadaval värvitult ja viies standard värvis.

Kogu toodang, mis on väljatöötatud ja mida toodetakse, on tunnustatud «Lillega» EL-i keskkonnasõbralikkuse märgiga ning omab sertifikaate DIN EN ISO 9001 ja DIN EN ISO 14001 (ökoloogiline vastavus), mis kinnitab nii tehase kui ka selle toodangu täielikku vastavust keskkonna ohutuse ja tervise ohutuse kõikidele normidele ja reeglitele.

FOLLOW AS
phone  Facebook
phone  Twitter
phone  Google+
CONTACTS
phone  E-Mail: estofeta1[at]gmail.com
phone  Phone Est:  +372 555 22 153
phone  Phone Rus: +372 55 678 042
OTHER

phone  Privacy Policy
phone  Katuse.ee © 2015 All rights reserved.